ויזה לאירופה לקראת שנת 2025

ויזה לאירופה לקראת שנת 2023

שנת 2025 עוד נראית רחוקה, אך כמו שרבים מאתנו יודעים – הזמן עובר מהר וייתכן שלפני שנשים לב – עוד שנה ועוד שנתיים יחלפו להן במהירות, לכן, חשוב להתעדכן בנוגע לשינויים שיחולו בתחומי חיינו. כמובן שלא ניתן לצפות את כל התחומים בהם יחולו שינויים, אך יש תחומים בהם נכון לרגע זה צפוי שינוי באופן וודאי. בין התחומים ניתן לציין את נושא מדיניות הכניסה למדינות אירופה.

עוד שלוש שנים, לקראת שנת 2025 ולמרות שטרם יש מועד סופי יהיה על תושבי מדינות רבות ברחבי העולם, לרבות תושבי מדינת ישראל, להוציא ויזה לאירופה, ויזה מסוג זה נקראת: "ETIAS" והיא מערכת מידע והרשאה לנסיעות באירופה. ה- ETIAS מהווה גירסה לוויתור על הויזה האירופאית, והמחזיקים באישור המעבר יכולים לבקר ברחבי אירופה, לרבות במדינות שנגן.

מי יזם את אישור המעבר ETIAS ומדוע?

אישור המעבר ETIAS הינו יוזמה של הנהלת האיחוד האירופאי. המטרה של אישור המעבר היא לשפר את רמת הביטחון ברחבי אירופה, למגר את תופעת הטרור ולאפשר מעבר חופשי. באמצעות ה- ETIAS ניתן להגן על מדינות אירופה, אזור שנגן ולהקל על המבקרים.

איך ניתן לקבל את ה- ETIAS?

באתר יעודכן טופס למילוי פרטים מסוגים שונים בכדי להגיש את הבקשה.

בטופס יש לענות על שאלות שונות, חלקן בסיסיות, כמו למשל: תאריך יום הולדתו ומקום הולדתו של מבקש ה- ETIAS, חלקן שאלות אבטחה, חלקן שאלות שנוגעות לבריאות, ובנוסף לכך, יש למלא שאלות אחרות.

למרות שכמעט כל מגישי הבקשה מקבלים תשובה חיובית, עדיין ישנה אפשרות לקבל סירוב לבקשה. כדי למנוע סירוב, חשוב למלא את כל הפרטים, לערוך בדיקה יסודית של הפרטים שמולאו ולוודא שהם נכונים ומעודכנים טרם אישור הפרטים.

בעת מילוי המסמך המקוון יש לנהוג בשקיפות וכנות – הדבר יגדיל את סיכויי ההצלחה ויהפוך את התהליך לפשוט וקל יותר.

הדרישות למסמך ה- ETIAS כוללות שלושה מסמכים שונים, מסמכים אלו הינם: דרכון בתוקף, כרטיס אשראי משירות פיננסי או בנק לצורך תשלום עמלת ETIAS וכתובת אימייל עדכנית ופעילה כי לשם יישלח אישור המעבר או הודעות במידה וישנה בעיה עם הבקשה.

מתכוננים לקראת שנת 2025 – מוציאים אישור מעבר ETIAS בהקדם וטסים לאירופה במועד הניבחר

התעדכנות בנוגע לשינויים שעתידים לחול בעולם והוצאת אישור מעבר ETIAS בהקדם, יאפשרו לכם לבקר במדינות אירופה השונות במועד בו תבחרו, ללא דיחוי וללא קושי.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואנו נענה לכם בהקדם האפשרי. נשמח לעמוד לשירותכם, שלכם, צוות אתר etiasvisa.

חזרה לחלק ספציפי במאמר
שתפו את המאמר
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of ויזה לאירופה ETIAS
ויזה לאירופה ETIAS
אתר זה, מטרתו להעביר לישראלים מידע עדכני ומפורט אודות ETIAS, אזור שנגן, וכל דבר הקשור בדרישות המתחדשות לתהליך הכניסה לאירופה. באתר זה עוקבים אחר כלל ההתפתחויות בתחום הויזות, הדרכונים ומגוון סוגי האשרות שהייה באמצעות המדיות השונות. צוות המחקר שלנו מורכב מאנשים עם רקע והבנה פורמלית בתחום המעבר בין מדינות שיודעים לדלות את הפרטים החיוניים להבנת תמונת המצב המשתנה בגבולות אירופה מתוך החומר המתפרסם באתרי החדשות המגוונים. היכולת להרכיב תמונה נהירה וברורה של המצב, ולנסח את הממצאים בכתב באופן פשוט והחד משמעי, נסמכת על מחקר מתמשך ואינטנסיבי.