תוכנית פטור מויזה
לארצות הברית לישראלים - ESTA

פטור מויזה ESTA – מערכת אלקטרונית לאישור נסיעות לארה"ב.

כל המידע, החדשות והעדכונים על ה-ESTA, היתר הכניסה לארה"ב לישראלים מעודכן לשנת 2024.

הפטור מויזה כאן!

נכון לתאריך 27/9/23, הממשל האמריקאי יצא בהכרזה רשמית כי גם ישראלים יוכלו להכנס לארה"ב בהליך מקוצר ופשוט מאד הנעשה באופן מקוון, כבר החל מסוף חודש נובמבר 2023. זוהי בשורה משמחת מאד אשר תקל ותפשט מאד את כניסת בעלי הדרכון הישראלי לארצות הברית ותגביר משמעותית את התיירות ליעדים רבים באמריקה. מעכשיו, בעלי דרכון ישראלי דרושים למלא טופס בקשת כניסה לארה"ב הנקרא ESTA בתהליך פשוט, קל ומהיר המתבצע באמצעות המחשב, אך במידה ויתעוררו שאלות "איך לעשות ומה לעשות", אנחנו כאן בשבילכם.

למה להוציא פטור מויזה לארה"ב איתנו?

אנחנו כאן לכל שאלה, ייעוץ, הסבר ועזרה. תוכלו לקבל מאיתנו מידע אמין, רלוונטי ומעודכן אודות התוכנית, כיצד למלא את הטופס, מה לעשות אם הבקשה שלכם לא אושרה וכל שאלה או בקשה אחרת שיש לכם כדי שגם אתם תוכלו להיכנס לארצות הברית ללא מאמץ ולגלות את הקסם של אמריקה.

שקט נפשי

השאר לנו את הטרחה והמנע מביורוקרטיה עם מנגנון שפותח באופן ייחודי.

ידידותי

מזעור טעויות ובזבוז זמן באמצעות טופס בקשה פשוט וקל למילוי.

מאובטח

תהיה בטוח שנשמור על רמת הסודיות הגבוהה ביותר כדי להגן על הנתונים שלך.

תמיכה

בכל רגע! 24/7 ובמרחק וואטסאפ, צוות המומחים שלנו זמין לסייע באדיבות.

הלקוחות שלנו מספרים

יותר מ-5000 לקוחות כבר הגישו איתנו בקשה לפטור מויזה לארה"ב. הנה מה שהיה להגיד לחלק מהם:

קבוצת ויזהטק - מי אנחנו?

אנו בקבוצת ויזהטק מובילים כיום בישראל בטיפול באישורי כניסה לארה"ב לבעלי דרכון ישראלי. הנסיון והמקצועיות שלנו, תודעת השירות הגבוהה ומגוון השירותים שאנו מציעים יאפשרו לכם לעבור את תהליך הוצאת הפטור מויזה לארצות הברית בקלות ובנוחות רבה. באמצעות מילוי טופס הבקשה בעברית, תמיכה מלאה, מענה על כל שאלה או בקשה וזמן המתנה קצר לתשובה, הדרך לארצות הברית תהיה הרבה יותר פשוטה וקלה.

מדברים עלינו בעיתונות

התחילו עכשיו את הגשת הבקשה

תהליך קצר פשוט ונוח

פטור מויזה לארה"ב – מה מטרתה?

הפטור מויזה מגיע לפתור את הדילמה שניצבת בעיני כל מדינה ריבונית. מצד אחד כל מדינה רוצה להגן על אזרחיה בפני איומי טרור, הגירה בלתי חוקית ונדידת פשיעה לתחומה ומקדישה מאמצים רבים למיגורם, ובד בבד מנסה לשפר ולהקל על מעברי הגבולות כדי לאפשר מעבר נוח וקל יותר של תיירים וסחורות ההכרחיים ליציבות כלכלית ולרווחת התושבים.

עם התקדמות הטכנולוגיה והשיפורים הרבים המאפשרים סריקת פנים, טביעת אצבעות, הצלבת מידע ומעקב וניטור כל אדם הנכנס דרך מעברי גבול, קל יותר לעודד כניסת תיירים המכניסים כסף רב למדינה ולהקל על מעבר מהיר של סחורות כדי שלא לפגוע בשרשרת האספקה, ומצד שני לסנן גורמים לא רצויים ולמנוע את כניסתם.

תוכניות על כגון ה-ETIAS לאירופה או ה-ESTA לארה"ב נובעות מהצורך ההולך וגובר במדינות רבות בעולם לייעל ולשפר את חווית התיירות יחד עם חיזוק הביטחון, וזהו כמובן צעד מבורך.

מה זה ESTA?

כיום, ישנן קבוצה גדולה של מדינות שאזרחיהן מורשים להיכנס לארה"ב באמצעות מילוי טופס בקשה פשוט שנקרא ESTA (Electronic System for Travel Authorization). מטרת הטופס לברר האם אותו אדם המנסה להיכנס לשטח ארצות הברית אינו בעל עבר פלילי, לא גורש בעבר ממדינה כלשהי ולא נתפס כשהוא שוהה בארה"ב שלא כחוק. אם אין שום מידע שלילי עליו, הוא יהיה רשאי להיכנס ובקשתו תאושר כמעט מיד. קבוצת המדינות הרשאיות להיכנס לארה"ב באמצעות טופס ESTA הינן:

ESTA לישראלים, איך זה עובד?

על פי הצהרת גורמים אמריקאים רשמיים, ישראל הצטרפה לרשימת המדינות המותרות והחל מחודש נובמבר השנה, כל בעל דרכון ישראלי יידרש למלא טופס ESTA אונליין ולהמתין שיאושר. זהו הליך הרבה יותר מהיר ונוח מאשר תהליך הוצאת הויזה שאנו מכירים. כל מהותו הוא בדיקה פשוטה האם יש לכם עבר פלילי או שגורשתם בעבר ממדינה כלשהי על ידי מערכת הצלבת מידע  ואם המערכת מבינה שאין סיבה לשלול מכם כניסה, היא תאשר לכם אותה בהקדם, בתוך 72 שעות לאחר הגשת הבקשה.

דגלים של ארצות הברית וישראל

אילו מסמכים נחוצים לצורך קבלת אישור ה-ESTA?

כדי לקבל אישור ל-ESTA, יש צורך במסמכים הבאים:

דרכון אישי ובתוקף (תוקף של 3 חודשים מעבר למועד השהייה המתוכן)

כרטיס דיירקט/כרטיס אשראי בתוקף לתשלום אגרה.

כתובת דוא"ל תקינה בה יתקבלו עדכונים לגבי הבקשה כמו אישור המעבר עצמו.

מה ESTA מעניקה לכם?

אישור ESTA מעניק לכם רשות לשהות בשטח ארצות הברית למשך 90 יום (כ-3 חודשים) למטרות תיירות ועסקים בלבד. במהלך 90 הימים תוכלו לחצות ממדינה למדינה בחופשיות ולטייל לאורכה ולרוחבה ללא חשש. תוכלו גם לצאת למדינה אחרת ולחזור. אישור זה מתאים לכל מי שרוצה להגיע לארצות הברית למטרת ביקור משפחתי, פגישת עסקים, טיול ביעדים שונים וכדומה.

מגדלים בניו יורק ארה"ב

יתרונות אישור ה-ESTA לעומת ויזה רגילה

רבים תוהים האם אישור ESTA אכן טוב יותר מהוצאת ויזה רגילה לארצות הברית. זוהי שאלה טובה ביותר, מאחר ואישור ESTA מאפשר כניסה למשך 90 יום בעוד שהויזה הרגילה מאפשרת ביקור ממושך יותר של שישה חודשים.

להלן היתרונות של ה-ESTA לעומת ויזה רגילה:

תהליך קצר במיוחד

בעוד שכדי להוציא ויזה לארצות הברית B1 B2 צריך לתאם תור מראש לפחות לשישה חודשים קדימה ולפעמים אין תורים פנויים, לוקח כ-10 דקות למלא את טופס הבקשה של ה – ESTA אונליין והבקשה תאושר תוך מספר ימים או אולי אפילו תוך מספר שעות.

תהליך נוח מאד

בעוד שכדי להוציא ויזה רגילה לארצות הברית תצטרכו להפסיד יום עבודה ולהגיע בשעות הפתיחה, להמתין שעות ארוכות בתור ולא תמיד יש עם מי לדבר שם, את ה – ESTA ניתן לשלוח מהבית בעברית דרך האתר שלנו, בכל שעה של היממה, ולהעזר בנו לכל שאלה.

יש לכם עם מי לדבר

בזמן הוצאת ויזה רגילה בשגרירות האמריקאית לא תמיד יש את מי לשאול אם יש לכם בעיה או קושי, ואם שכחתם מסמך בבית תצטרכו להתחיל את תהליך התיאום מחדש ולהגיע ביום אחר. דרך האתר שלנו תוכלו להגיש בקשה ל-ESTA בעברית ואם הסתבכתם, אנחנו זמינים לכם לכל שאלה.

מי יכול להגיש בקשה לפטור מויזה לארצות הברית?

החל מחודש נובמבר השנה, כך על פי התחזיות, כל אזרח ישראלי בעל דרכון ישראלי יידרש למלא טופס דיגיטלי באתר ייעודי שיוקם לשם כך. אלו הן דרישות הסף המשוערות עבור בעלי דרכון ישראלי לאישור הבקשה:

איך אנחנו יכולים לעזור?

אנחנו כאן לכל שאלה, ייעוץ, הסבר ועזרה. תוכלו לקבל מאיתנו מידע אמין, רלוונטי ומעודכן אודות התוכנית, כיצד למלא את הטופס, מה לעשות אם הבקשה שלכם לא אושרה וכל שאלה או בקשה אחרת שיש לכם כדי שגם אתם תוכלו להיכנס לארצות הברית ללא מאמץ ולגלות את הקסם של אמריקה.

טופס ESTA בעברית – זה קל, פשוט ונוח!

אנחנו מזמינים אתכם למלא את טופס ה-ESTA באתר שלנו בקלות ובמהירות ולחסוך לעצמכם הרבה זמן ומאמצים בדרך אל החופשה הבאה שלכם בארצות הברית.

אישור ESTA לארה״ב
בראש שקט

שלח לנו ווטסאפ בקליק, ונציג יעשה לך סדר 🤩