זה רשמי! ישראל מצטרפת לתוכנית ה-ESTA – פטור מויזה לארצות הברית

ישראל זכאית לESTA עכשיו זה רשמי

בתאריך 27/9/23 התבשרה מדינת ישראל כי ארצות הברית החליטה לצרף אותה רשמית לרשימת המדינות הפטורות מויזה, מה שיקל מאד על ישראלים לבקר בה בתהליך קצר, זול ופשוט מאד אשר נקרא ESTA אשר במהלכו תידרשו למלא טופס בקשה, להמתין לאישור המתקבל בדרך כלל בתוך 72 שעות, ולהתחיל לארוז.

באתר ESTA ויזה לארה"ב תוכלו למלא את טופס הבקשה בעברית, לקבל מידע אינפורמטיבי רלוונטי רב, לקבל תמיכה ושירות בעברית לכל שאלה או בקשה, וגם להיעזר במוקד לפתרון בעיות במידה והתעוררה איזושהי בעיה.

ישראל ברשימה – מהלך היסטורי מרגש במיוחד

ארצות הברית מאפשרת לכ – 40 מדינות אשר נחשבות בטוחות כניסה מהירה ללא ויזה באמצעות מערכת ESTA – Electronic System for Travel Authorization אשר נעזרת בטכנולוגיה חדשנית ואוטומתית ברובה לסריקת מליוני נתונים ואשר מאשרת בעצמה, או דוחה, בקשות כניסה לארצות הברית.

הדחייה מתרחשת לרוב בשל אי מילוי מדויק של הטופס, פרטים חסרים או נסיונות של מבקרים להערים על המערכת ולהסתיר עבר פלילי. לרוב, הבקשות מאושרות ללא כל קושי בתוך זמן קצר ומאפשרות לכם ביקור בן שלושה חודשים (תשעים יום) לתוקף זמן של שנתיים.

איך אתר ESTA ויזה לארה"ב יכול לעזור לכם?

החל מנובמבר 2023, ישראלים בעלי דרכון ישראלי שיהיו מעוניינים להיכנס לארצות הברית למטרות עסקים או תיירות יידרשו למלא טופס בקשה. באתר ESTA ויזה לארה"ב תוכלו למלא את הטופס בעברית תוך תמיכה מלאה, הסברים, סיוע ושליחה. לאחר הגשת הבקשה, אם מתעורר איזשהו קושי, נשמח לסייע בעברית ולנסות לפתור את הבעיה.

מה אתם צריכים כדי למלא טופס ESTA?

על מנת למלא את הטופס תזדקקו ל: דרכון ביומטרי בתוקף עם שבב, כרטיס אשראי לתשלום אגרה (המחיר יהיה נמוך משמעותית מויזה רגילה) כתובת מייל תקינה ומעט זמן פנוי. כל זמן שאין לכם עבר פלילי, ושלא גורשתם מארה"ב מסיבה כלשהי, אין סיבה שיידחו את הבקשה שלכם. בבקשה תידרשו למלא את הפרטים הבאים:

  • פרטים אישיים
  • היעד הנבחר
  • מועד הנסיעה
  • מטרת הנסיעה (תיירות, עסקים או קונקשיין)
  • שאלות הקשורות לביטחון ובטיחות

מה זה חוסך לכם?

עד היום, על מנת להוציא ויזה לארצות הברית, נדרשתם להגיע פיזית לשגרירות, להמתין בתורים ממושכים, לשלם אגרה גבוהה, ואם חלה טעות או שבקשתכם נדחתה, היה עליכם להתחיל את כל התהליך מהתחלה. עם צירופה של ישראל ל-ESTA כל ההליך מתנהל באופן מקוון כשהתשובות מגיעות למייל שנתתם, בדרך כלל תוך 72 שעות ולעיתים גם פחות. אגרת הטיפול נמוכה משמעותית ואתם לא מבזבזים זמן מיותר.

הכינו את המזוודות, יוצאים לארה"ב!

פטור מויזה לארצות הברית מאפשר לישראלים רבים שנרתעו מן ההליך הממושך להוצאת הויזה, לצאת היום בקלות ובנוחות רבה יותר לטייל וליהנות מכל מה שיש לארצות הברית להציע. אנשי עסקים המעוניינים להפגש לפגישות עסקים על אדמת ארה"ב לא ייתקלו עוד בבירוקרטיה מרגיזה כיוון שהתוכנית מהווה גשר אמיתי בין ישראל לארה"ב ולפריחה ושגשוג כלכלי לשתי המדינות יחדיו.

חזרה לחלק ספציפי במאמר
שתפו את המאמר
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of פטור מויזה לארה"ב ESTA
פטור מויזה לארה"ב ESTA

תוכנית פטור מויזה לארצות הברית לישראלים - ESTA.
כל המידע, החדשות והעדכונים על ה-ESTA, היתר הכניסה לארה"ב לישראלים החל משנת 2024.

אישור ESTA לארה״ב
בראש שקט

שלח לנו ווטסאפ בקליק, ונציג יעשה לך סדר 🤩