האם גם ילדים צריכים להוציא אישור ESTA?

אישור ESTA לילדים

השבוע התבשרה מדינת ישראל כי צורפה באופן רשמי לתוכנית ה-ESTA, הפטור מויזה לארצות הברית. למרות הבשורה המשמחת ישראלים רבים חשים מבולבלים ויש להם שאלות רבות. אחת מן השאלות הללו היא האם גם ילדים צריכים למלא טופס ESTA והתשובה החד משמעית היא – כן, כל אדם הנוסע לארצות הברית בכל גיל צריך להגיש בקשה ולקבל אישור, כאשר ילדים מגישים את הבקשה שלהם באמצעותכם – ההורים.

פטור מויזה לארצות הברית – קצת סדר בבלאגן

הבשורה על שיתוף מדינת ישראל בתוכנית פטור מויזה לארצות הברית לישראלים שימחה רבים שמבינים שעכשיו תהליך הכניסה לארצות הברית יהיה קל בהרבה. הפטור מיועד לישראלים המעוניינים לנסוע לתיירות או עסקים בארה"ב, אך לא לצורכי עבודה, לימודים או מגורים.

מילוי טופס הבקשה לאישור ESTA הינו מקוון, פשוט, קל ונוח, כרוך בתשלום אגרה זולה משמעותית מויזה לארה"ב וההמתנה אורכת עד 72 שעות לכל היותר. אך עם ההתרגשות הגדולה מגיעות גם השאלות והתהיות, לדוגמא, האם ילדים צריכים אישור ESTA בנוסף להוריהם.

האם גם ילדים מתחת לגיל 18 צריכים להוציא אישור ESTA?

כן. כל אדם הנוסע לארצות הברית בכל גיל צריך למלא טופס בקשה לאישור ESTA. ילדים קטנים מתחת לגיל 18 ינפיקו את האישור בעזרת הוריהם. במידה ואינכם בטוחים האם לילדיכם יש דרכון ביומטרי, דעו כי מדינת ישראל מנפיקה כבר משנת 2017 דרכון ביומטרי הן לבגירים והן לקטינים, ומי שיש לו דרכון ישן יכול להחליפו בהליך פשוט ביותר בלשכות רשות האוכלוסין וההגירה הפרושות ברחבי הארץ. לא ניתן להנפיק אישור ESTA ללא דרכון ביומטרי לכל הנוסעים.

תוקף הדרכון הביומטרי

מאחר ויש למלא בקשה לפטור מויזה לארצות הברית גם עבור ילדים, אנו מרגישים כי כאן המקום להזכיר כי מערכת ESTA דורשת דרכון בתוקף של עד עשר שנים לבגיר אך רק תוקף של חמש שנים לקטינים. שימו לב לכך כדי שלא תדאיגו את עצמכם לשווא.

לכל שאלה, בירור או בקשה תוכלו לפנות לאתר ESTA ויזה לארה"ב. באתר תוכלו גם למלא את טופס הבקשה לאישור בעברית, לקבל תמיכה והסברים, מידע רלוונטי רב ועידכונים חמים.

חזרה לחלק ספציפי במאמר
שתפו את המאמר
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of פטור מויזה לארה"ב ESTA
פטור מויזה לארה"ב ESTA

תוכנית פטור מויזה לארצות הברית לישראלים - ESTA.
כל המידע, החדשות והעדכונים על ה-ESTA, היתר הכניסה לארה"ב לישראלים החל משנת 2024.

אישור ESTA לארה״ב
בראש שקט

שלח לנו ווטסאפ בקליק, ונציג יעשה לך סדר 🤩