דרישות ה-ESTA

דרישות אישור טופס ESTA

איך תמלאו טופס בקשה ESTA?

עם כניסת ישראל לתוכנית ה-ESTA כל ישראלי בעל דרכון ישראלי המעוניין להיכנס לארצות הברית לא ייאלץ יותר להוציא ויזה, אך כן יידרש למלא טופס בקשה באמצעים מקוונים, לשלם אגרה צנועה ולהמתין לתשובה שאמורה להגיע תוך 72 שעות לכל היותר. כאן נסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מילוי טופס ה-ESTA.

ESTA – Electronic System for Travel Authorization

ESTA הינה מערכת חדשנית ואוטומטית, אשר מסוגלת לנתח מיליוני נתונים במהירות רבה, להשוות אותם למאגרי מידע שונים ולהנפיק אישורי כניסה לארה"ב. המערכת הינה הגרסה הפשוטה, הקלה והנוחה לכניסה לארה"ב במקום תהליך הוצאת הויזה, והיא מאפשרת לאזרחי הקבוצה האקסלוסיבית של 40 מדינות הנחשבות לבטוחות ביותר להיכנס לארה"ב לאחר בדיקת מידע קצרה.

המערכת תדע לזהות עבר פלילי, מסמכים המעידים על גירוש מארצות הברית, או כל תיעוד אחר שלכם במידה ויש לכם שמצדיק הסרה שלכם מרשימת האזרחים המותרים לכניסה.

כל זמן שהעבר שלכם נקי, לא תהיה כל סיבה לשלול ממכם כניסה לארצות הברית, הבקשה שלכם תאושר בתוך 72 שעות או אפילו פחות, והתשובה תישלח אל המייל האישי אותו הזנתם למערכת. הדרישות עבור ישראלים יהיו די דומות לכל המדינות האחרות וניתן יהיה למלא אותן בקלות רבה וללא מאמץ.

מהן הדרישות עבור ישראלים המבקשים למלא טופס ESTA?

דרישות מילוי טופס ה-ESTA הן פשוטות ולא דורשות שום פעולה מורכבת עבור רוב הישראלים. על מנת למלא את טופס הבקשה ESTA בהצלחה תידרשו להצטייד בפרטים הבאים:

  • דרכון ביומטרי עם שבב – כל הדרכונים הישראליים שמדינת ישראל מנפיקה כיום הינם דרכונים ביומטרים עם שבב לצורך זיהוי מהיר בשדות תעופה ונמלים. במידה והדרכון הישן שלכם אינו ביומטרי, ניתן להחליפו במשרד הפנים.
  • כרטיס אשראי – במהלך מילוי הטופס תידרשו לשלם אגרה לא יקרה עבור הטיפול בטופס שלכם, התשלום מתבצע אך ורק באמצעות כרטיס האשראי או כרטיס דיירקט.
  • מייל עדכני – על מנת לתקשר עם המערכת, עליכם להזין לתוכה מייל. כל התכתובת ביניכם תהיה דרך המייל שאתם מזינים, כולל בקשות שונות, תשובות ועוד.
  • מחשב מחובר לרשת האינטרנט – על מנת להגיש את הבקשה תזדקקו למחשב המחובר לקו אינטרנט יציב מאחר וכל התהליך כולו מתבצע באופן מקוון.

מה קורה אם אני לא מבין משהו?

במידה ומשהו בדרישות מילוי טופס ה-ESTA עבור ישראלים לא היה ברור או לא מובן, אם יש לכם שאלה או בקשה, אם אתם מתקשים למלא את הטופס מסיבות שונות, באתר ESTA פטור מויזה לארה"ב תוכלו לקבל מידע רלוונטי רב, תוכלו למלא את טופס הבקשה בעברית ולקבל עזרה ותמיכה בעברית במהלך וגם לאחר שליחת הטופס למערכת 24/7 כל ימות השנה.

חזרה לחלק ספציפי במאמר
שתפו את המאמר
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of פטור מויזה לארה"ב ESTA
פטור מויזה לארה"ב ESTA

תוכנית פטור מויזה לארצות הברית לישראלים - ESTA.
כל המידע, החדשות והעדכונים על ה-ESTA, היתר הכניסה לארה"ב לישראלים החל משנת 2024.

אישור ESTA לארה״ב
בראש שקט

שלח לנו ווטסאפ בקליק, ונציג יעשה לך סדר 🤩