אודות

אתר זה, מטרתו להעביר לישראלים מידע עדכני ומפורט אודות ETIAS, אזור שנגן, וכל דבר הקשור בדרישות המתחדשות לתהליך הכניסה לאירופה. באתר זה עוקבים אחר כלל ההתפתחויות בתחום הויזות, הדרכונים ומגוון סוגי האשרות שהייה באמצעות המדיות השונות.

צוות המחקר שלנו מורכב מאנשים עם רקע והבנה פורמלית בתחום המעבר בין מדינות שיודעים לדלות את הפרטים החיוניים להבנת תמונת המצב המשתנה בגבולות אירופה מתוך החומר המתפרסם באתרי החדשות המגוונים. היכולת להרכיב תמונה נהירה וברורה של המצב, ולנסח את הממצאים בכתב באופן פשוט והחד משמעי, נסמכת על מחקר מתמשך ואינטנסיבי.

אנו עומדים מאחורי הכתוב כאן ומחויבים לאמינות ויושרה עד כמה שעולה בידנו, נוכח פני הדברים המשתנים תדיר. יחד עם זאת, ונוכח חשיבות הדברים יש לזכור כי המידע אודות גבולות אירופה וחוקי ההגירה משתנה כל הזמן ומהווה בחלק מהמקומות נושא בוער הנידון על ידי גופים שונים וועדות ונתון להשפעות פוליטיות. אי לכך הדברים הקשורים להחלטה חשובה זו הינם פרגמטיים, ועשויים להשתנות מעכשיו לעכשיו.

הדברים המתפרסמים כאן מתעדכנים כל הזמן אך כמובן שאיננו יכולים להיות אחראיים על החלטות ששונו או פג תוקפן. אנו מעדכנים את האתר כל הזמן אך נשמח גם לשמוע אם מצאתם משהו שכבר אינו נכון, וכמובן שנשנה ונתקן לפי הצורך.

אנו מאמינים שמידע זה הוא חיוני ומאפשר קבלת החלטות מושכלות וכי יש לאנשים את הזכות למידע חופשי כאשר הם מבקרים בארצות זרות. אנו יוצאים מנקודת הנחה שבני אדם פועלים בתום לב ובאופן חוקי, מאחר ואלה ערכינו. כפי שראינו בשנים האחרונות, העולם עשוי להיות מקום לא צפוי עם התפתחויות שאיש לא שיער. הצורך להמשיך ולטייל, האפשרות לעבור בבטחה ממקום למקום, כמו גם הרצון של מדינות לשמור על גבולותיהם ולהגן על אזרחיהם הינם מובנים ונכונים ואנו סבורים שהדרך לאפשר זאת הינה באמצעות מידע אמין.

מטרתנו היא להנגיש את המידע המעודכן ביותר ברשותנו. אנו לא סוכנות נסיעות, סוכנות ביטוח נסיעות וכמובן שאין לנו כל קשר עם האו"ם. מטרתנו הינה להקל על הנוסעים על ידי הנגשת מידע עדכני אודות דרישות המדינות השונות.

אם מצאתם מידע שגוי באתר זה, אנא אל תהססו להפנות לתשומת לבנו.

נסיעה טובה, מושכלת ובטוחה!

דילוג לתוכן