אודות

אנחנו בקבוצת ויזהטק מתמחים בהוצאת אשרות כניסה אלקטרוניות לארצות הברית ולאירופה לבעלי דרכון ישראלי. מטרתנו לקצר, להקל ולהנגיש עבור הציבור הישראלי, את תהליכי הוצאת אשרות הכניסה הללו באמצעות מילוי הבקשות בשפה העברית ומתן מידע ותמיכה לכל שאלה או בקשה שיש לכם בנושא, על מנת למזער את הסיכוי לדחיית הבקשה שלכם.

נכון להיום ארצות הברית פתחה את שעריה עבור בעלי דרכון ישראלי כך שכל אזרח בישראל בעל דרכון ביומטרי רשאי להגיש בקשה לפטור מויזה לארה"ב ESTA ואילו פרויקט הדגל של האיחוד האירופי, ויזה לאירופה ETIAS, נדחה על פי דיווחים אחרונים לשנת 2025.

בנוסף לסיוע בהוצאת פטור מויזה לארה"ב ESTA, קבוצת ויזהטק מספקת לישראלים מידע עדכני ומפורט אודות ויזה לאירופה ETIAS, אזור שנגן, וכל דבר הקשור בדרישות המתחדשות לתהליך הכניסה לאירופה.

בקבוצת ויזהטק, אנו עוקבים אחר כלל ההתפתחויות בתחום הויזות, הדרכונים ומגוון סוגי אשרות הכניסה באמצעות המדיות השונות.

צוות המחקר שלנו מורכב מאנשים עם רקע והבנה פורמלית בתחום המעבר בין מדינות שיודעים לדלות את הפרטים החיוניים להבנת תמונת המצב המשתנה מתוך החומר המתפרסם באתרי החדשות המגוונים. היכולת להרכיב תמונה נהירה וברורה של המצב, ולנסח את הממצאים בכתב באופן פשוט והחד משמעי, נסמכת על מחקר מתמשך ואינטנסיבי. בנוסף, אנו נמצאים בקשר הדוק עם מערכות ESTA ו-ETIAS ומתעדכנים בכל דבר ועניין.

אנו עומדים מאחורי הכתוב כאן ומחויבים לאמינות ויושרה עד כמה שעולה בידנו, נוכח פני הדברים המשתנים תדיר. יחד עם זאת, ונוכח חשיבות הדברים יש לזכור כי המידע אודות גבולות אירופה, גבולות ארצות הברית וחוקי ההגירה במדינות השונות משתנה כל הזמן ומהווה בחלק מהמקומות נושא בוער הנידון על ידי גופים שונים וועדות שונות, ונתון להשפעות פוליטיות. אי לכך הדברים הקשורים להחלטה חשובה זו הינם פרגמטיים, ועשויים להשתנות מעכשיו לעכשיו.

הדברים המתפרסמים כאן מתעדכנים כל הזמן אך כמובן שאיננו יכולים להיות אחראיים על החלטות ששונו או פג תוקפן. אנו מעדכנים את האתר כל הזמן אך נשמח גם לשמוע אם מצאתם משהו שכבר אינו נכון, וכמובן שנשנה ונתקן לפי הצורך.

אנו מאמינים שמידע זה הוא חיוני ומאפשר קבלת החלטות מושכלות וכי יש לאנשים את הזכות למידע חופשי כאשר הם מבקרים בארצות זרות. אנו יוצאים מנקודת הנחה שבני אדם פועלים בתום לב ובאופן חוקי, מאחר ואלה ערכינו. כפי שראינו בשנים האחרונות, העולם עשוי להיות מקום לא צפוי עם התפתחויות שאיש לא שיער. הצורך להמשיך ולטייל, האפשרות לעבור בבטחה ממקום למקום, כמו גם הרצון של מדינות לשמור על גבולותיהם ולהגן על אזרחיהם הינם מובנים ונכונים ואנו סבורים שהדרך לאפשר זאת הינה באמצעות מידע אמין.

מטרתנו היא להנגיש את המידע המעודכן ביותר ברשותנו. אנו אמנם לא סוכנות נסיעות או סוכנות ביטוח נסיעות, תפקידנו הינו להקל ולהנגיש כמה שניתן לישראלים דוברי עברית את שלב הגשת הבקשה לאשרות הכניסה האלקטרונית לאירופה ולארצות הברית ולמסור מידע עדכני ורלוונטי אודות דרישות המדינות השונות, וכמובן שאין לנו כל קשר עם האו"ם או עם משרד ההגירה האמריקאי, אך אנחנו כאן לכל שאלה ולכל בקשה שיש לכם בתחום אשרות כניסה.
אם מצאתם מידע שגוי באתר זה, אנא אל תהססו להפנות לתשומת לבנו.

נסיעה טובה, מושכלת ובטוחה!

מְעוּלֶה
מבוסס על 82 ביקורות
Bar Shohat
Bar Shohat
08/11/2022
מידע מונגש ומענה מהיר! תודה רבה על העזרה
Сема Еремин
Сема Еремин
07/11/2022
טוב שירות מצוין
Leopold Simmons
Leopold Simmons
05/11/2022
מענה מהיר ושירות אדיב! ממליץ לכל מי שצריך אשרה לאירופה. תודה
אורליה רוימי
אורליה רוימי
05/11/2022
אתר מעולה, תודה לצוות שעזר לי להבין מה זה בדיוק ETIAS.
אליעד אלמקייס
אליעד אלמקייס
04/11/2022
שירות מעולה ואדיב
אהד יהודה
אהד יהודה
03/11/2022
תודה רבה על המענה המהיר, אין ספק שהאתר נותן מידע מקיף מקצועי ומקיף.
ששון מצלאוי
ששון מצלאוי
03/11/2022
תודה על דיוק המידע. השארתי פרטים ומחכה לדעת מתי הטופס יהיה זמין למילוי. בכל מקרה שאפו על אתר מושקע - ממליץ בחום
eranyona
eranyona
30/10/2022
אתר מאוד יעיל, מאחוריו צוות שידע לענות לי ישר לכמה שאלות שהיו לי בנושא. אני יודע איפה אני מוציא ויזה לאירופה ברגע שאצטרך