דגל צרפת

ויזה לצרפת

החל משנת 2025 תצא לדרך יוזמת ה- ETIAS. מאותו הרגע, תתאפשר כניסה לצרפת לישראלים רק באמצעות הוצאת ויזה לצרפת.

היכנסו עוד היום למילוי טופס הבקשה והתחילו לתכנן את החופשה שלכם.

תהליך הוצאת ויזה לצרפת

שלב 1
מילוי טופס
ה-ETIAS
שלב 2
שליחה
ותשלום האגרה
שלב 3
קבלת התשובה
למייל
שלב 4
כניסה
לצרפת

כניסה לצרפת לישראלים

הינה ויזה למדינות אירופה שתחל על כל המטיילים שאינם אזרחי האיחוד האירופי. החל משנת 2025 כל ישראלי שירצה לבקר בצרפת יצטרך להוציא אישור כניסה. האשרה תהיה כרוכה בתשלום סמלי ולאחר שתאושר היא תהיה בתוקף למשך שלוש שנים, כאשר משך זמן השהייה במדינות האיחוד האירופי יהיה 90 יום. כל אדם בכל גיל צריך למלא טופס כניסה לצרפת על מנת לקבל אישור, כולל ילדים.

אף על פי שתהליך הוצאת הויזה נראה בהתחלה כתהליך מורכב ומסובך, הוא למעשה פשוט מאוד ונועד ליצור סדר במעברים בגבולות שבין המדינות האירופאיות. מצד אחד למדינות אירופה יש צורך בהשלטת סדר ובטחון בכל נושא ההגירה ומצד שני הצורך לפשט ולהקל על כניסת תיירים לצרפת. זוהי גם דרך יעילה מאד לנהל בירוקרטית את תהליכי מניעת ההגירה הבלתי חוקית, ההסתננות וגניבת הזהות באמצעים מודרנים ומתקדמים יותר.

באמצעות הוצאת ויזה לאירופה תוכלו לטייל ברחבי האיחוד האירופי ומדינות הסכם שנגן ללא כל קושי או עיכוב במעברי הגבולות. לכן, בפעם הבאה שתרצו לבקר בעיר האורות תצטרכו למלא אישור כניסה עבור כל נוסע, לשלם את האגרה ולהמתין שתאושר. ברוב המוחלט של המקרים הבקשה תאושר במהרה וללא קושי. סירוב לבקשה עשוי לקרות במידה ונעשו שגיאות במהלך מילוי טופס הכניסה ולכן יש צורך להקפיד ולמלאו היטב ועל פי ההוראות.

עדיין נשמע מסובך? אנחנו כאן כדי לעזור לכם. באתר שלנו תוכלו למלא אשרת כניסה לצרפת בהצלחה ולשלם את האגרה עבור כל אחד מן הנוסעים. במידה ותסורבו נוכל להעניק לכם ייעוץ וסיוע ולהעניק לכם מוקד תמיכה בעברית 24/7 לכל עניין ודבר.

מטרתנו היא להנגיש את כל תהליך אישור כניסה לצרפת בעברית ובאמצעות מענה אנושי הבקיא בנושא ויזה לצרפת לישראלים כדי שתכנון הטיול הבא שלכם לבירת האופנה יהיה קל ונוח וללא כל דאגה, ושלב מילוי הטופס יהיה מהיר ופשוט כמו הזמנת כרטיסי הטיסה או בחירת המלון הנכון.

צרפת, האיחוד האירופי ואזור שנגן

צרפת הינה בין המדינות שקידמו ויזמו את אמנת שנגן בשנת 1985 שמטרתו הייתה ליצור סדר וארגון בימים שבהם הגירה בלתי חוקית, הסתננות ואיומי טרור הפכו כמעט לשגרה. מצד אחד היה צורך במעבר קל ונוח של סחורות ובני אדם ממדינה למדינה ומצד שני צורך הולך וגובר בהגנה על הגבולות ולמנוע שטף של הגירה ללא פיקוח.

הנפקת אשרה לביקור בעשרים ושבע המדינות האירופאיות שחתמו על הסכם שנגן אפשרה מעבר חלק ובטוח ממדינה למדינה ללא כל קושי ומצד שני איפשרה לרשויות שליטה מלאה על מעבר תיירים.

אמנת שנגן היוותה את הבסיס שעליו נוסד האיחוד האירופי שגם אותו יזמה צרפת ביחד עם גרמניה והייתה בין הראשונות לחתום עליו בשנת 1993. הרעיון שעמד מאחורי הקמת האיחוד האירופי היה ללכת צעד אחד נוסף ולהסיר את הגבולות מעל אירופה וכך לפשט ולהקל על המסחר ועל כניסת תיירים לצרפת על ידי יצירת מטבע אחיד.

בשנים האחרונות, עם פרוץ דעא"ש ומלחמת האזרחים בסוריה, אירועי טרור וגלי הגירה בלתי חוקית שוב חזר הצורך ליצור סדר, מעקב הדוק ופיקוח על הגבולות והוליד את הרעיון ליצור ויזה אחידה לכל מדינות האיחוד האירופי.

כך שלמרות שממבט ראשון אישור כניסה לצרפת באמצעות ETIAS (או European Travel Information and Authorisation System) עשוי להיראות ככאב ראש, הוא למעשה בא להקל ולייעל את ההגנה על גבולות אירופה מבלי להקשות יותר מדי על הנכנסים והיוצאים.

שאלות נפוצות בנוגע ל-ETIAS לצרפת

החל משנת 2025 כל ישראלי אשר אינו מחזיק בדרכון אירופאי יצטרך לדאוג לויזה לצרפת טרם הכניסה למדינה. זוהי פעולה פשוטה מאד הכרוכה במילוי טופס, תשלום אגרה סמלית והמתנה לאישור, כאשר ברוב המוחלט של המקרים הבקשה תאושר במהרה. למילוי טופס הבקשה >>

כניסת ישראלים לצרפת תתאפשר לכל ישראלי בכל גיל ללא עבר פלילי עם ויזת ETIAS ודרכון בתוקף.

סביר להניח שבקשת הכניסה לצרפת מישראל תאושר במהרה וללא קושי. מטרת הויזה היא לסנן איומים אפשריים ולמנוע הגירה בלתי חוקית אך לאפשר מעבר קל ובטוח למטיילים ומבקרים.

הדרישות החדשות קובעות כי כל אדם בכל גיל אשר אין לו דרכון אירופאי יידרש למלא טופס ETIAS ולהמתין לאישורו. זהו תהליך פשוט ביותר שאינו אורך זמן רב אך יש צורך בתשלום אגרה.

תנאי הכניסה לצרפת לישראלים מתמצים במילוי טופס בקשה עבור כל אחד מן הנוסעים.

דרכון בתוקף לפחות לשלושת החודשים הבאים לאחר הביקור המתוכנן וויזת כניסה לצרפת ETIAS מאושרת.

החל משנת 2025, אנו נעדכן את התאריך המדויק כאשר הוא יתפרסם.

אישור ה-ETIAS לצרפת יהיה בתוקף למשך שלוש שנים, או עד תאריך תפוגה של הדרכון (המוקדם מביניהם), וניתן להשתמש בו לשהייה של עד 90 יום בפרק זמן של 180 יום.

למאמר המלא >>

כן, כל אדם הנכנס לצרפת צריך ויזה, גם ילדים.

עליכם להזדרז ולמלא טופס כניסה לצרפת אפילו לפני שתזמינו את כרטיסי הטיסה ולבצע אותו כמשימה ראשונה לקראת הטיול. במידה והביקור במדינה דחוף ואינו סובל דיחוי, עשו זאת מהר ככל האפשר.

התראה על ה-ETIAS

אני רוצה לקבל התראה כשטופס אשרת הכניסה לצרפת – ETIAS יהיה זמין.

תיירות בצרפת

את צרפת כמעט שאין צורך להציג, זוהי אחת המדינות היפות בעולם עם מגוון רחב מאוד של אזורי אקלים ונופים מרהיבים, כפרים קסומים ומטרופולינים שוקקי חיים שבהם מוכתבים כל הטרנדים הכי חמים בנושאי אופנה, אמנות, קולינריה ותרבות.

צרפת משתרעת בין הים התיכון, האוקיינוס האטלנטי והים הצפוני, גובלת בספרד, באיטליה ובגרמניה, מכילה אתרי סקי מעולים, חופי ים תכולים, יערות עתיקים, היסטוריה בת למעלה משלושת אלפים שנה וגם אתרי מורשת רבים.

פריז, עיר הבירה של צרפת הינה אחת מהערים המתויירות ביותר בעולם ונחשבת לעיר האהובה ביותר בכל הזמנים.

צרפת מתאימה לבילוי רומנטי מסעיר, לחופשה בלתי נשכחת עם הילדים, למסעות בעקבות אמנים מפורסמים, טיולי קולינריה, אדריכלות והיסטוריה, תרבות ואמנות.

שינוי תנאי כניסה לצרפת לישראלים לא צריכה להגביל אתכם בשום צורה או למנוע ממכם לטייל, זהו בסך הכל שלב בירוקרטי קטן שלאחריו תוכלו ליהנות מעד שלוש שנים של ביקורים במדינה המיוחדת הזו.

 

אטרקציות תיירותיות בצרפת

מאחר וצרפת מדינה כה גדולה ובעלת היסטוריה מעניינת במיוחד, קצרה היריעה מלהכיל את כל האטרקציות שהיא מציעה. האיזורים הפופולאריים ביותר הינם:

  • עיר האורות פריז הידועה ביופייה הרב.
  • בפארק השעשועים דיסנילנד פריז שנמצא בסמוך לה.
  • מנזר מון סן מישל התלוי בתנאי הגאות והשפל.
  • חופי התכלת של הערים ניס וקאן.
  • שרידי האימפריה הרומית בליון.
  • אתרי הסקי הנחשבים לטובים בעולם לאורך שרשרת הרי האלפים.
  • הכפרים הקסומים שנותרו כפי שהיו בימי הביניים.
  • המוזיאונים המובילים כגון הלובר.
  • ביתו המפורסם של קלוד מונה בכפר ז'יברני עם בריכת חבצלות המים המקורית.
  • ועוד שפע של אתרים המתאימים לכל גיל ולכל סוג של חופשה.

לאחר אישור כניסה לצרפת תוכלו ליהנות מכל מה שיש למדינה היפה הזו להציע.

 

אקלים בצרפת

צרפת נהנית ממספר סוגים של אזורי אקלים. בדרום היא שוכנת לחופי הים התיכון שטופי השמש והחמימים, במערב ישנה שרשרת הרי האלפים הצוננים, במזרח שוכן חוף הים האטלנטי שמימיו קרים, וצפון צרפת זוכה למזג אוויר הדומה לאנגליה, גשום, ערפילי וקריר.

כאשר אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם לצרפת הקפידו להתאים את הלבוש לאזור שאליו אתם נוסעים. פריז, אגב, נמצאת בלב המדינה באזור קריר יחסית, ועל אף שהיא זוכה בקיץ לימי שמש חמימים, בחורף היא מושלגת וקרירה.

 

טבע פראי בצרפת

צרפת נחשבת לבירת האופנה, הבישול והאמנות, אך הטבע הפראי בצרפת מעניין לא פחות. אם הינכם חובבי צילום, ספורט אתגרי בטבע, גלישת רוח או גלים, טיפוס הרים ועוד, צרפת היא אחד המקומות שכדאי לכם לגלות.

עם מגוון רחב מאד של הרים מתנשאים שמומלץ לבקר בהם הן בחורף המושלג והן בקיץ המוריק, תוכלו לגלות שבילי הליכה, מסלולי אופניים, טיולי ג'יפים סמוך לאגמים, נהרות ומפלים אדירים המתמלאים עם הנמסות השלג באביב, תוכלו להנות מספורט ימי וצלילה, מביקור במערות האדם הקדמון ועוד שפע של אתרים ייחודיים שהופכים את צרפת לאחת המדינות המתויירות בעולם.

טופס כניסה לצרפת הינו רק עוד שלב אחד בדרך אל החופשה הנכספת שלאחריו תוכלו ליהנות מראש שקט וביקור מהנה.

אמצעי תחבורה בצרפת

שדה תעופה מרכזי

נמל התעופה הבינלאומי – שארל דה גול (Charles de Gaulle), הוא שדה התעופה הבינלאומי בפריז. קוד IATA (ארגון חברות התעופה הבינלאומי) הוא CDG.

שדה התעופה ממוקם במרחק של כ-25 ק"מ צפונית מזרחית לפריז. ישנם נמלי תעופה נוספים בערים השונות בצרפת, אך נמל תעופה זה הוא הגדול ביותר בצרפת.

ויזת תייר לצרפת תאפשר כניסה ויציאה מהמדינה, אך כמובן שמומלץ להכיר את דרכי ההתניידות בתוכה.

אמצעי תחבורה נפוצים

צרפת מציעה מגוון רב של אפשרויות תחבורה ציבורית, בפריז נפוץ השימוש במטרו, ישנם קווי אוטובוסים וקווי לילה, מוניות והשכרת רכבים. רכבת מהירה TGV בתוך צרפת מאפשר נסיעה גם למדינות גובלות.

שגרירות ישראל בצרפת

שגרירות ישראל בפריז

כתובת: EMBASSY RUE RABELAIS 3 PARIS 75008 FRANCE

טלפון: 00-33-1-40765500

*מומלץ להתעדכן בשעות פעילות של השגרירות באתר הרשמי.

מידע שימושי על צרפת

עיר בירה

פריז

שפות

צרפתית

שטח

643,801 קמ"ר

אוכלוסייה

67,848,156 נפש

אזור זמן

1UTC+

מטבע

אירו

קוד חיוג

33+

שקע חשמלי

220 וולט